22. kolo, So 13.4.2024 14:00
TJ Slovan Kamenice nad..5
KK Konstruktiva Praha3
21. kolo, So 6.4.2024 10:00
KK Kosmonosy1
TJ Slovan Kamenice nad..7
20. kolo, So 23.3.2024 14:30
TJ Slovan Kamenice nad..7
TJ Lomnice1
19. kolo, So 16.3.2024 17:00
SKK Rokycany B3
TJ Slovan Kamenice nad..5
18. kolo, So 9.3.2024 14:30
TJ Slovan Kamenice nad..5
TJ Sokol Kdyně3
17. kolo, So 2.3.2024 14:30
TJ Slovan Kamenice nad..7
SKK Podbořany1
16. kolo, So 24.2.2024 14:00
SKK Jičín2
TJ Slovan Kamenice nad..6
15. kolo, So 10.2.2024 14:30
TJ Slovan Kamenice nad..8
KK Lokomotiva Tábor 0
14. kolo, So 3.2.2024 10:00
SKK Bohušovice4
TJ Slovan Kamenice nad..4
13. kolo, So 20.1.2024 14:30
TJ Slovan Kamenice nad..7
TJ Červený Kostelec1
18. kolo, Pá 15.3.2024 19:00
TJ Slovan Kamenice nad..7
KK Jihlava C1
17. kolo, Pá 8.3.2024 19:00
TJ Slovan Kamenice nad..0
TJ Slovan Kamenice nad..8
16. kolo, Pá 1.3.2024 19:00
TJ Slovan Kamenice nad..7
TJ Spartak Pelhřimov C..1
15. kolo, Pá 23.2.2024 17:30
TJ Nové Město na Morav..3
TJ Slovan Kamenice nad..5
14. kolo, Pá 16.2.2024 19:00
TJ Slovan Kamenice nad..8
TJ Sokol Cetoraz0
11. kolo, Pá 19.1.2024 19:00
TJ Slovan Kamenice nad..7
TJ Spartak Pelhřimov B..1
10. kolo, Pá 12.1.2024 19:00
TJ Třebíč C1
TJ Slovan Kamenice nad..7
13. kolo, So 25.11.2023 09:00
TJ BOPO Třebíč B1
TJ Slovan Kamenice nad..7
9. kolo, So 18.11.2023 09:00
KK Jihlava C2
TJ Slovan Kamenice nad..6
8. kolo, Pá 10.11.2023 19:00
TJ Slovan Kamenice nad..7
TJ Slovan Kamenice nad..1
18. kolo, So 16.3.2024 09:00
TJ BOPO Třebíč B2
TJ Slovan Kamenice nad..6
17. kolo, Pá 8.3.2024 19:00
TJ Slovan Kamenice nad..0
TJ Slovan Kamenice nad..8
16. kolo, Pá 1.3.2024 19:00
TJ Spartak Pelhřimov B..5
TJ Slovan Kamenice nad..3
15. kolo, Pá 23.2.2024 19:00
TJ Slovan Kamenice nad..6
TJ Třebíč C2
14. kolo, So 17.2.2024 09:00
KK Jihlava C5
TJ Slovan Kamenice nad..3
12. kolo, Pá 2.2.2024 19:00
TJ Slovan Kamenice nad..6.5
TJ Spartak Pelhřimov C..1.5
11. kolo, Pá 19.1.2024 17:30
TJ Nové Město na Morav..7
TJ Slovan Kamenice nad..1
10. kolo, Pá 12.1.2024 19:00
TJ Slovan Kamenice nad..6
TJ Sokol Cetoraz2
9. kolo, Pá 17.11.2023 19:00
TJ Slovan Kamenice nad..6
TJ BOPO Třebíč B2
8. kolo, Pá 10.11.2023 19:00
TJ Slovan Kamenice nad..7
TJ Slovan Kamenice nad..1
18. kolo, Pá 15.3.2024 17:00
TJ Slovan Kamenice nad..4
TJ Spartak Pelhřimov G..2
17. kolo, Pá 8.3.2024 17:00
Sokol Častrov5.5
TJ Slovan Kamenice nad..0.5
16. kolo, Pá 1.3.2024 17:00
TJ Slovan Kamenice nad..5
TJ Start Jihlava B1
15. kolo, Pá 23.2.2024 17:00
TJ Slovan Kamenice nad..4
TJ Slovan Kamenice nad..2
14. kolo, Pá 16.2.2024 17:00
TJ Slovan Kamenice nad..4
KK SCI Jihlava2
13. kolo, Pá 9.2.2024 17:00
TJ Třebíč D5
TJ Slovan Kamenice nad..1
12. kolo, Pá 2.2.2024 17:00
TJ Slovan Kamenice nad..2
KK Slavoj Žirovnice B4
10. kolo, Pá 12.1.2024 17:00
TJ Nové Město na Morav..4
TJ Slovan Kamenice nad..2
9. kolo, Pá 17.11.2023 17:00
TJ Spartak Pelhřimov G..0
TJ Slovan Kamenice nad..6
8. kolo, Pá 10.11.2023 17:00
TJ Slovan Kamenice nad..1
Sokol Častrov5
18. kolo, Pá 15.3.2024 17:00
TJ Třebíč D4
TJ Slovan Kamenice nad..2
17. kolo, Pá 8.3.2024 17:00
TJ Slovan Kamenice nad..0
KK Slavoj Žirovnice B6
15. kolo, Pá 23.2.2024 17:00
TJ Slovan Kamenice nad..4
TJ Slovan Kamenice nad..2
14. kolo, Pá 16.2.2024 17:00
TJ Spartak Pelhřimov G..4
TJ Slovan Kamenice nad..2
13. kolo, Pá 9.2.2024 17:00
TJ Slovan Kamenice nad..5
Sokol Častrov1
12. kolo, Pá 2.2.2024 17:00
TJ Start Jihlava B5
TJ Slovan Kamenice nad..1
11. kolo, Pá 19.1.2024 17:00
TJ Slovan Kamenice nad..0
TJ Nové Město na Morav..6
10. kolo, Pá 12.1.2024 17:00
TJ Slovan Kamenice nad..1
KK SCI Jihlava5
9. kolo, Pá 17.11.2023 17:00
TJ Slovan Kamenice nad..1
TJ Třebíč D5
8. kolo, Pá 10.11.2023 17:00
KK Slavoj Žirovnice B6
TJ Slovan Kamenice nad..0
13. kolo, Ne 25.2.2024 10:00
TJ Slovan Kamenice nad..2
TJ Blatná0
12. kolo, Ne 11.2.2024 10:00
TJ Lokomotiva České Ve..0
TJ Slovan Kamenice nad..2
11. kolo, Ne 4.2.2024 10:00
TJ Slovan Kamenice nad..0
TJ Třebíč2
10. kolo, Ne 3.12.2023 10:00
TJ Sokol Soběnov0
TJ Slovan Kamenice nad..2
9. kolo, Ne 26.11.2023 10:00
TJ Slovan Kamenice nad..2
TJ Jiskra Nová Bystřic..0
8. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
TJ Centropen Dačice2
TJ Slovan Kamenice nad..0
6. kolo, Ne 29.10.2023 10:00
TJ Blatná2
TJ Slovan Kamenice nad..0
5. kolo, Ne 15.10.2023 10:00
TJ Slovan Kamenice nad..2
TJ Lokomotiva České Ve..0
4. kolo, Ne 8.10.2023 10:00
TJ Třebíč2
TJ Slovan Kamenice nad..0
3. kolo, Ne 1.10.2023 10:00
TJ Slovan Kamenice nad..2
TJ Sokol Soběnov0
22. kolo, So 13.4.2024 14:00
Tým A5
KK Konstruktiva Praha3
21. kolo, So 6.4.2024 10:00
KK Kosmonosy1
Tým A7
20. kolo, So 23.3.2024 14:30
Tým A7
TJ Lomnice1
19. kolo, So 16.3.2024 17:00
SKK Rokycany B3
Tým A5
18. kolo, So 16.3.2024 09:00
TJ BOPO Třebíč B2
Tým C6
18. kolo, Pá 15.3.2024 19:00
Tým B7
KK Jihlava C1
18. kolo, Pá 15.3.2024 17:00
TJ Třebíč D4
Tým E2
18. kolo, Pá 15.3.2024 17:00
Tým D4
TJ Spartak Pelhřimov G..2
18. kolo, So 9.3.2024 14:30
Tým A5
TJ Sokol Kdyně3
17. kolo, Pá 8.3.2024 19:00
Tým C0
Tým B8
POHÁR MLADÝCH NADĚJÍ-FINÁLE
V neděli 10.3. se na osmidráze v Olomouci konalo Finále PMN.Právo účasti si vybojovalo
16 nejlepších hráčů v každé kategorii z šesti kvalifikačních turnajů.Do Olomouce se prokouleli i dva naši zástupci.V Kategorii mladších žáků postoupil z krásného 4.místa po šesti turnajích Václav Rychtařík nejml. Ziskem 93 bodů(vítěz měl 109 bodů).V kategorii starších žáků si uhrál postup Davča Schober ml.,který obsadil po šesti turnajích 10.místo ziskem 69 bodů(vítěz měl 109).
V neděli 10.3. v 9:00 začal turnaj slavnostním zahájením a nástupem všech zůčastněných hráčů a hráček(celkem 64 dětí).
Hlediště bylo zcela zaplněné a téměř dvoustovka fanoušků vytvořila bouřlivou atmosféru.
Naše první želízko v ohni byl Davča,který se finále
Zůčastnil již před dvěma roky.Starší žáci hrají klasickou šedesátku a Davča se s olomouckými drahami
Popasoval vcelku dobře.Na první dráze hrál Davča dobrou hru,ale jeho volné hody na olomoucký sucháč neplatily.I tak to dalo 120.Druhá půlka už byla o něco slabší,nedařilo se zavírat figury v dorážce a 111 dalo dohromady 231 kuželek .V celkovém pořadí obsadil 13.místo a tím si zajistil postup na MČR ,které se bude konat 6.-7.4. na naší kuželně v Kamenici nad Lipou.Jelikož se startovalo
Po dvojicích od šestnáctého místa k prvnímu,dostal se na řadu Vašík v mladších žácích až v jednu hodinu.Dlouhé čekání a nervozita si vybrali svou daň.Vašíkovi utekl začátek,kde se až moc dlouho sžíval s dráhou.První půlka byla špatná ,vydřených 98 a pryč odsud.Na osmičce už hra vypadala
Podstatně lépe a 124 dalo nakonec součet 222 poražených kuželek.V celkovém pořadí se Vašík propadnul na 10.místo,ale jak klukům říkáme – tyhle zkušenosti jsou k nezaplacení.
Ještě bych chtěl poděkovat kamenickým fanouškům za podporu v hledišti.Zafandit do Olomouce
Přijeli klucí Podhradský a náš Filda
Vašek Rychtařík ml.
1. | TJ Slovan Kamenice.. | 22 | 111:65 | 32 |
2. | TJ Sokol Kdyně | 22 | 107:69 | 30 |
3. | TJ Červený Kostelec | 22 | 104.5:71.5 | 27 |
4. | SKK Rokycany B | 22 | 99:77 | 26 |
5. | KK Kosmonosy | 22 | 89.5:86.5 | 21 |
6. | SKK Bohušovice | 22 | 83:93 | 21 |
7. | SKK Podbořany | 22 | 90:86 | 20 |
8. | TJ Lomnice | 22 | 83:93 | 20 |
9. | Kuželky Tehovec | 22 | 74:102 | 20 |
10. | KK Lokomotiva Tábor | 22 | 81:95 | 19 |
11. | KK Konstruktiva Praha | 22 | 71.5:104.5 | 16 |
12. | SKK Jičín | 22 | 62.5:113.5 | 12 |
1. | TJ Slovan Kamenice.. | 16 | 95:33 | 26 |
2. | KK Jihlava C | 16 | 80:48 | 22 |
3. | TJ Nové Město na.. | 16 | 73:55 | 20 |
4. | TJ Spartak Pelhřimov B | 16 | 68.5:59.5 | 20 |
5. | TJ Sokol Cetoraz | 16 | 68:60 | 17 |
6. | TJ Slovan Kamenice.. | 16 | 61:67 | 16 |
7. | TJ Spartak Pelhřimov C | 16 | 48.5:79.5 | 11 |
8. | TJ Třebíč C | 16 | 49:79 | 9 |
9. | TJ BOPO Třebíč B | 16 | 33:95 | 3 |
10. | VOLNO | 0 | 0:0 | 0 |
1. | TJ Slovan Kamenice.. | 16 | 95:33 | 26 |
2. | KK Jihlava C | 16 | 80:48 | 22 |
3. | TJ Nové Město na.. | 16 | 73:55 | 20 |
4. | TJ Spartak Pelhřimov B | 16 | 68.5:59.5 | 20 |
5. | TJ Sokol Cetoraz | 16 | 68:60 | 17 |
6. | TJ Slovan Kamenice.. | 16 | 61:67 | 16 |
7. | TJ Spartak Pelhřimov C | 16 | 48.5:79.5 | 11 |
8. | TJ Třebíč C | 16 | 49:79 | 9 |
9. | TJ BOPO Třebíč B | 16 | 33:95 | 3 |
10. | VOLNO | 0 | 0:0 | 0 |
1. | KK Slavoj Žirovnice B | 16 | 68:28 | 26 |
2. | Sokol Častrov | 16 | 70.5:25.5 | 25 |
3. | TJ Nové Město na.. | 16 | 54:42 | 20 |
4. | TJ Třebíč D | 16 | 50.5:45.5 | 18 |
5. | TJ Slovan Kamenice.. | 16 | 51:45 | 16 |
6. | TJ Start Jihlava B | 16 | 38:58 | 11 |
7. | TJ Spartak Pelhřimov G | 16 | 34:62 | 11 |
8. | KK SCI Jihlava | 16 | 42:54 | 10 |
9. | TJ Slovan Kamenice.. | 16 | 24:72 | 7 |
1. | KK Slavoj Žirovnice B | 16 | 68:28 | 26 |
2. | Sokol Častrov | 16 | 70.5:25.5 | 25 |
3. | TJ Nové Město na.. | 16 | 54:42 | 20 |
4. | TJ Třebíč D | 16 | 50.5:45.5 | 18 |
5. | TJ Slovan Kamenice.. | 16 | 51:45 | 16 |
6. | TJ Start Jihlava B | 16 | 38:58 | 11 |
7. | TJ Spartak Pelhřimov G | 16 | 34:62 | 11 |
8. | KK SCI Jihlava | 16 | 42:54 | 10 |
9. | TJ Slovan Kamenice.. | 16 | 24:72 | 7 |
1. | TJ Centropen Dačice | 12 | 20:4 | 20 |
2. | TJ Třebíč | 12 | 14:10 | 14 |
3. | TJ Lokomotiva České.. | 12 | 14:10 | 14 |
4. | TJ Blatná | 12 | 14:10 | 14 |
5. | TJ Slovan Kamenice.. | 12 | 12:12 | 12 |
6. | TJ Jiskra Nová Bystřice | 12 | 6:18 | 6 |
7. | TJ Sokol Soběnov | 12 | 4:20 | 4 |
Počet návštěv: 30464
Posledních 30 dnů: 778 | Posledních 7 dnů: 370 | Poslední den: 26
© 2024 TJ Slovan Kamenice nad Lipou | Všechna práva vyhrazena | webkamenice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz