TJ Slovan Kamenice nad Lipou

Oficiální stránky kuželkářského oddílu
TJ Slovan Kamenice nad Lipou
www.kuzelkykamenice.cz

TJ Slovan Kamenice nad Lipou
TJ Sokol Husovice "B"

22. kolo, Ne 07.04 14:00

TJ Slovan Kamenice nad..5.0
TJ Sokol Husovice "B"3.0

TJ Sokol Vracov

21. kolo, So 23.03 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..7.0
TJ Sokol Vracov1.0

HKK Olomouc

20. kolo, So 16.03 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..6.0
HKK Olomouc2.0

KK Vyškov

19. kolo, So 09.03 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..3.0
KK Vyškov5.0

TJ Sokol Chvalíkovice

18. kolo, So 02.03 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..6.0
TJ Sokol Chvalíkovice2.0

TJ Unie Hlubina

17. kolo, So 23.02 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..3.0
TJ Unie Hlubina5.0

KK Moravská Slávia Brno

16. kolo, So 16.02 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..8.0
KK Moravská Slávia Brn..0.0

SK Kuželky Dubňany

15. kolo, So 09.02 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..3.0
SK Kuželky Dubňany5.0

TJ Zbrojovka Vsetín

14. kolo, So 02.02 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..3.0
TJ Zbrojovka Vsetín5.0

TJ Spartak Přerov

13. kolo, So 19.01 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..2.0
TJ Spartak Přerov6.0

KK Blansko

1. kolo, So 07.09 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..
KK Blansko

TJ Slovan Kamenice nad Lipou A

2. kolo, So 14.09 10:00

HKK Olomouc
TJ Slovan Kamenice nad..

TJ Spartak Přerov

3. kolo, So 21.09 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..
TJ Spartak Přerov

TJ Slovan Kamenice nad Lipou A

4. kolo, So 28.09 15:30

KC Zlín
TJ Slovan Kamenice nad..

TJ Start Rychnov nad Kněžnou

5. kolo, So 12.10 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..
TJ Start Rychnov nad K..

TJ Slovan Kamenice nad Lipou A

6. kolo, So 19.10 14:00

KK Moravská Slávia Brn..
TJ Slovan Kamenice nad..

SK Kuželky Dubňany

7. kolo, So 02.11 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..
SK Kuželky Dubňany

TJ Zbrojovka Vsetín

8. kolo, So 09.11 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..
TJ Zbrojovka Vsetín

TJ Slovan Kamenice nad Lipou A

9. kolo, So 16.11 13:30

TJ Horní Benešov
TJ Slovan Kamenice nad..

TJ Sokol Vracov

10. kolo, So 23.11 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..
TJ Sokol Vracov

Finále PMN

POHÁR MLADÝCH NADĚJÍ-FINÁLE

 

V neděli 10.3. se na osmidráze v Olomouci konalo Finále PMN.Právo účasti si vybojovalo

16 nejlepších hráčů v každé kategorii z šesti kvalifikačních turnajů.Do Olomouce se prokouleli i dva naši zástupci.V Kategorii mladších žáků postoupil z krásného 4.místa po šesti turnajích Václav Rychtařík nejml. Ziskem 93 bodů(vítěz měl 109 bodů).V kategorii starších žáků si uhrál postup Davča Schober ml.,který obsadil po šesti turnajích 10.místo ziskem 69 bodů(vítěz měl 109).

V neděli 10.3. v 9:00 začal turnaj slavnostním zahájením a nástupem všech zůčastněných hráčů a hráček(celkem 64 dětí).

Hlediště bylo zcela zaplněné a téměř dvoustovka fanoušků vytvořila bouřlivou atmosféru.

Naše první želízko v ohni byl Davča,který se finále

Zůčastnil již před dvěma roky.Starší žáci hrají klasickou šedesátku a Davča se s olomouckými drahami

Popasoval vcelku dobře.Na první dráze hrál Davča dobrou hru,ale jeho volné hody na olomoucký sucháč neplatily.I tak to dalo 120.Druhá půlka už byla o něco slabší,nedařilo se zavírat figury v dorážce a 111 dalo dohromady 231 kuželek .V celkovém pořadí obsadil 13.místo a tím si zajistil postup na MČR ,které se bude konat 6.-7.4. na naší kuželně v Kamenici nad Lipou.Jelikož se startovalo

Po dvojicích od šestnáctého místa k prvnímu,dostal se na řadu Vašík v mladších žácích až v jednu hodinu.Dlouhé čekání a nervozita si vybrali svou daň.Vašíkovi utekl začátek,kde se až moc dlouho sžíval s dráhou.První půlka byla špatná ,vydřených 98 a pryč odsud.Na osmičce už hra vypadala

Podstatně lépe a 124 dalo nakonec součet 222 poražených kuželek.V celkovém pořadí se Vašík propadnul na 10.místo,ale jak klukům říkáme – tyhle zkušenosti jsou k nezaplacení.

Ještě bych chtěl poděkovat kamenickým fanouškům za podporu v hledišti.Zafandit do Olomouce

Přijeli klucí Podhradský a náš Filda

                                                                                                                                           Vašek Rychtařík ml.

Diskuze

Tabulka

1. TJ Slovan Kamenice.. 0 0.0:0.0 0
2. KC Zlín 0 0.0:0.0 0
3. TJ Start Rychnov nad.. 0 0.0:0.0 0
4. KK Moravská Slávia Brno 0 0.0:0.0 0
5. TJ Zbrojovka Vsetín 0 0.0:0.0 0
6. TJ Horní Benešov 0 0.0:0.0 0
7. TJ Sokol Vracov 0 0.0:0.0 0
8. TJ Sokol Husovice "B" 0 0.0:0.0 0
9. KK Blansko 0 0.0:0.0 0
10. HKK Olomouc 0 0.0:0.0 0
11. TJ Spartak Přerov 0 0.0:0.0 0
12. SK Kuželky Dubňany 0 0.0:0.0 0

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Youtube kanál Město Kamenice nad Lipou Stránky čka

Počet návštěv: 8911
Posledních 30 dnů: 602 | Posledních 7 dnů: 261 | Poslední den: 48

© 2019 TJ Slovan Kamenice nad Lipou | Všechna práva vyhrazena | webkamenice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne