TJ Slovan Kamenice nad Lipou

Oficiální stránky kuželkářského oddílu
TJ Slovan Kamenice nad Lipou
www.kuzelkykamenice.cz

TJ Slovan Kamenice nad Lipou
TJ Sokol Husovice "B"

22. kolo, Ne 07.04 14:00

TJ Slovan Kamenice nad..5.0
TJ Sokol Husovice "B"3.0

TJ Sokol Vracov

21. kolo, So 23.03 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..7.0
TJ Sokol Vracov1.0

HKK Olomouc

20. kolo, So 16.03 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..6.0
HKK Olomouc2.0

KK Vyškov

19. kolo, So 09.03 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..3.0
KK Vyškov5.0

TJ Sokol Chvalíkovice

18. kolo, So 02.03 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..6.0
TJ Sokol Chvalíkovice2.0

TJ Unie Hlubina

17. kolo, So 23.02 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..3.0
TJ Unie Hlubina5.0

KK Moravská Slávia Brno

16. kolo, So 16.02 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..8.0
KK Moravská Slávia Brn..0.0

SK Kuželky Dubňany

15. kolo, So 09.02 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..3.0
SK Kuželky Dubňany5.0

TJ Zbrojovka Vsetín

14. kolo, So 02.02 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..3.0
TJ Zbrojovka Vsetín5.0

TJ Spartak Přerov

13. kolo, So 19.01 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..2.0
TJ Spartak Přerov6.0

KK Blansko

1. kolo, So 07.09 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..
KK Blansko

TJ Slovan Kamenice nad Lipou A

2. kolo, So 14.09 10:00

HKK Olomouc
TJ Slovan Kamenice nad..

TJ Spartak Přerov

3. kolo, So 21.09 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..
TJ Spartak Přerov

TJ Slovan Kamenice nad Lipou A

4. kolo, So 28.09 15:30

KC Zlín
TJ Slovan Kamenice nad..

TJ Start Rychnov nad Kněžnou

5. kolo, So 12.10 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..
TJ Start Rychnov nad K..

TJ Slovan Kamenice nad Lipou A

6. kolo, So 19.10 14:00

KK Moravská Slávia Brn..
TJ Slovan Kamenice nad..

SK Kuželky Dubňany

7. kolo, So 02.11 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..
SK Kuželky Dubňany

TJ Zbrojovka Vsetín

8. kolo, So 09.11 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..
TJ Zbrojovka Vsetín

TJ Slovan Kamenice nad Lipou A

9. kolo, So 16.11 13:30

TJ Horní Benešov
TJ Slovan Kamenice nad..

TJ Sokol Vracov

10. kolo, So 23.11 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..
TJ Sokol Vracov

Rekordy

Žáci

Datum Disciplína Dráhy Jméno Oddíl Výkon Soutěž
8.5.2019 60 HS 1 - 2 Votava Jakub TJ Třebíč 258* M J. Pražáka
8.5.2019 60 HS 3 - 4 Schober David ml. TJ Slovan Kamenice nad Lipou 269 M J. Pražáka
6.4.2019 100 HS 1 - 2 Trunečka Max TJ Prostějov 452 MČR 2019
6.4.2019 100 HS 3 - 4 Brejtr Kryštof SKK Náchod 448 MČR 2019
9.12.2018 120 HS 1 - 4 Schober David ml. TJ Slovan Kamenice nad Lipou 522 Turnaj 120HS

Žákyně

Datum Disciplína Dráhy Jméno Oddíl Výkon Soutěž
8.5.2019 60 HS 1 - 2 Dvořáková Veronika TJ Třebíč 273* M J. Pražáka
8.5.2019 60 HS 3 - 4 Ouhelová Eliška TJ Slovan Kamenice nad Lipou 251 M J. Pražáka
  100 HS 1 - 2        
  100 HS 3 - 4        
8.12.2018 120 HS 1 - 4 Petrů Thea TJ Sokol Chýnov 544 Tunaj 120HS

Dorostenci

Datum Disciplína Dráhy Jméno Oddíl Výkon Soutěž
  100 HS 1 - 2        
  100 HS 3 - 4        
9.3.2019 120 HS 1 - 4 Dúška Lukáš TJ Slovan Kamenice nad Lipou

600

2. KLM - B

Dorostenky

Datum Disciplína Dráhy Jméno Oddíl Výkon Soutěž
26.10.2018 100 HS 1 - 2  Jirsová Kamila TJ Slovan Kamenice nad Lipou 437 KS - A
8.2.2019 100 HS 3 - 4 Jirsová Kamila TJ Slovan Kamenice nad Lipou 460 KS - A
19.5.2019 120 HS 1 - 4 Jirsová Kamila TJ Slovan Kamenice nad Lipou 574 Turnaj MVP

Dorost družstva

Datum Disciplína Dráhy Výkon Oddíl Soupeř Soutěž
13.1.2019 3 x 120 HS 1 - 4 1660 TJ Centropen Dačice TJ Slovan Kamenice nad Lipou 1. KLD - C

Muži

Datum Disciplína Dráhy Jméno Oddíl Výkon Soutěž
1.2.2019 100 HS 1 - 2 Dobeš Jan TJ Třebíč C 501 KS - A
8.2.2019 100 HS 3 - 4 Šindelář Jiří TJ Slovan Kamenice nad Lipou 504 KS - A
29.4.2019 120 HS 1 - 4 Rychtařík Václav ml. KK PSJ Jihlava 636 Pohár ČKA

Ženy

Datum Disciplína Dráhy Jméno Oddíl Výkon Soutěž
10.1.2019 100 HS 1 - 2 Izsofová Alena KK Slavoj Žirovnice 461 KS - A
1.2.2019 100 HS 3 - 4 Concepción Lenka TJ Třebíč C 475 KS - A
13.5.2019 120 HS 1 - 4 Concepción Lenka TJ Třebíč 582 Turnaj 120HS

Družstva

Datum Disciplína Dráhy Oddíl Výkon Soupeř Soutěž
17.1.2019 4 x 100 HS 1 - 4 TJ Slovan Kamenice nad Lipou E 1734 TJ Sokol Cetoraz B KS - A
29.4.2019 4 x 120 HS

1 - 4

KK PSJ Jihlava A 2445 TJ Třebíč Pohár ČKA
1.2.2019 6 x 100 HS 1 - 4 TJ Třebíč C 2752 TJ Slovan Kamenice nad Lipou B KPV
26.12.2018 6 x 120 HS 1 - 4 KK PSJ Jihlava 3545 TJ Slovan Kamenice nad Lipou A Přátelské utkání

 

Turnaj 120 HS

Datum Dráhy Kategorie Jméno Oddíl Výkon
11.12.2018 1 - 4 Muži Parkan Robin KK PSJ Jihlava 612
4.12.2018 1 - 4 Ženy Sedláčková Irini SK Žižkov Praha 581
13.12.2018 1 - 4 Neregi. Hillayová Marcela   571

Turnaj MVP

2 x 120 HS

Datum Dráhy Kategorie Jméno Jméno Oddíl Výkon
10.5.2019 1 - 4 Muži Rychtařík Václav ml. (615) Ouhel Jiří (594) KK PSJ Jihlava 1209
18.5.2019 1 - 4 Ženy Melchertová Martina (571) Derahová Karolína (572) KK PSJ Jihlava 1143
14.5.2019 1 - 4 Smíš Bystřický Petr (596) Mašková Blanka (575) Loko. Tábor 1171
16.5.2019 1 - 4 Neregi. Vokurka Luboš (534) Reitermann Bohuslav (555)   1089

Tabulka

1. TJ Slovan Kamenice.. 0 0.0:0.0 0
2. KC Zlín 0 0.0:0.0 0
3. TJ Start Rychnov nad.. 0 0.0:0.0 0
4. KK Moravská Slávia Brno 0 0.0:0.0 0
5. TJ Zbrojovka Vsetín 0 0.0:0.0 0
6. TJ Horní Benešov 0 0.0:0.0 0
7. TJ Sokol Vracov 0 0.0:0.0 0
8. TJ Sokol Husovice "B" 0 0.0:0.0 0
9. KK Blansko 0 0.0:0.0 0
10. HKK Olomouc 0 0.0:0.0 0
11. TJ Spartak Přerov 0 0.0:0.0 0
12. SK Kuželky Dubňany 0 0.0:0.0 0

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Youtube kanál Město Kamenice nad Lipou Stránky čka

Počet návštěv: 8911
Posledních 30 dnů: 602 | Posledních 7 dnů: 261 | Poslední den: 48

© 2019 TJ Slovan Kamenice nad Lipou | Všechna práva vyhrazena | webkamenice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne