TJ Slovan Kamenice nad Lipou

Oficiální stránky kuželkářského oddílu
TJ Slovan Kamenice nad Lipou
www.kuzelkykamenice.cz

TJ Slovan Kamenice nad Lipou
KK Konstruktiva Praha

22. kolo, So 13.4.2024 14:00

TJ Slovan Kamenice nad..5
KK Konstruktiva Praha3

TJ Slovan Kamenice nad Lipou A

21. kolo, So 6.4.2024 10:00

KK Kosmonosy1
TJ Slovan Kamenice nad..7

TJ Lomnice

20. kolo, So 23.3.2024 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..7
TJ Lomnice1

TJ Slovan Kamenice nad Lipou A

19. kolo, So 16.3.2024 17:00

SKK Rokycany B3
TJ Slovan Kamenice nad..5

TJ Sokol Kdyně

18. kolo, So 9.3.2024 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..5
TJ Sokol Kdyně3

SKK Podbořany

17. kolo, So 2.3.2024 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..7
SKK Podbořany1

TJ Slovan Kamenice nad Lipou A

16. kolo, So 24.2.2024 14:00

SKK Jičín2
TJ Slovan Kamenice nad..6

KK Lokomotiva Tábor

15. kolo, So 10.2.2024 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..8
KK Lokomotiva Tábor 0

TJ Slovan Kamenice nad Lipou A

14. kolo, So 3.2.2024 10:00

SKK Bohušovice4
TJ Slovan Kamenice nad..4

TJ Červený Kostelec

13. kolo, So 20.1.2024 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..7
TJ Červený Kostelec1

Rekordy

Žáci

Datum Disciplína Dráhy Jméno Oddíl Výkon Soutěž
8.5.2019 60 HS ml. 1 - 2 Zbořil Vojtěch KK Jihlava 271 PMN
8.5.2019 60 HS 3 - 4 Schober David ml. TJ Slovan Kamenice nad Lipou 269 M J. Pražáka
6.4.2019 100 HS 1 - 2 Trunečka Max TJ Prostějov 452 MČR 2019
13.9.2019 100 HS 3 - 4 Schober David ml. TJ Slovan Kamenice nad Lipou 461 KS - A


 

Žákyně

Datum Disciplína Dráhy Jméno Oddíl Výkon Soutěž
8.5.2019 60 HS 1 - 2 Dvořáková Veronika TJ Třebíč 273 M J. Pražáka
18.2.2024 60 HS ml. 3 - 4 Šindelářová Klára TJ Slovan Kamenice nad Lipou 292 PMN
  100 HS 1 - 2        
  100 HS 3 - 4        

Dorostenci

Datum Disciplína Dráhy Jméno Oddíl Výkon Soutěž
16.2.2024 100 HS 1 - 2 Schober Dominik TJ Slovan Kamenice nad Lipou 458 KS
13.9.2019 100 HS 3 - 4 Schober David ml. TJ Slovan Kamenice nad Lipou 461 KS - A
24.8.2019 120 HS 1 - 4 Dúška Lukáš TJ Slovan Kamenice nad Lipou

644

2. KLM


Dorostenky

Datum Disciplína Dráhy Jméno Oddíl Výkon Soutěž
8.11.2019 100 HS 1 - 2  Jirsová Kamila TJ Slovan Kamenice nad Lipou 455 KPV
10.1.2020 100 HS 3 - 4 Jirsová Kamila TJ Slovan Kamenice nad Lipou 461 KS - A
19.5.2019 120 HS 1 - 4 Petrů Thea TJ Lokomotiva Č. Velenice 616 1. KLD -C

Dorost družstva

Datum Disciplína Dráhy Výkon Oddíl Soupeř Soutěž
19.1.2020 3 x 120 HS 1 - 4 1752 KK PSJ Jihlava TJ Slovan Kamenice nad Lipou 1. KLD - C
24.8.2019 4 x 120 HS 1 - 4 2265 TJ Slovan Kamenice nad Lipou Mezinárodní turnaj dorostu

Muži

Datum Disciplína Dráhy Jméno Oddíl Výkon Soutěž
25.9.2020 100 HS 1 - 2 Rychtařík Adam TJ Slovan Kamenice nad Lipou 521 KPV
16.2.2024 100 HS 3 - 4 Škrampal Jan TJ Slovan Kamenice nad Lipou 521 KPV
18.8.2019 120 HS 1 - 4 Nüsslein Mario TSV Breitengüßbach 684 Pohár města

Ženy

Datum Disciplína Dráhy Jméno Oddíl Výkon Soutěž
10.1.2019 100 HS 1 - 2 Izsofová Alena KK Slavoj Žirovnice 461 KS - A
1.2.2019 100 HS 3 - 4 Concepción Lenka TJ Třebíč C 475 KPV
13.5.2019 120 HS 1 - 4 Concepción Lenka TJ Třebíč 582 Turnaj 120HS

Družstva

Datum Disciplína Dráhy Oddíl Výkon Soupeř Soutěž
24.9.2021 4 x 100 HS 1 - 4 Sokol Častrov 1866 TJ Slovan Kamenice nad Lipou C KS - A
29.4.2019 4 x 120 HS

1 - 4

KK PSJ Jihlava A 2445 TJ Třebíč Pohár ČKA

15.3.2024

6 x 100 HS 1 - 4 TJ Slovan Kamenice nad Lipou B 2830 KK Jihlava C KPV
26.12.2019 6 x 120 HS 1 - 4 TSV Breitengüßbach 3716 O pohár města Kamenice nad Lipou 1. Ročník

 

Turnaj 120 HS

Datum Dráhy Kategorie Jméno Oddíl Výkon
11.12.2018 1 - 4 Muži Parkan Robin KK PSJ Jihlava 612
4.12.2018 1 - 4 Ženy Sedláčková Irini SK Žižkov Praha 581
13.12.2018 1 - 4 Neregi. Hillayová Marcela   571

Turnaj MVP

2 x 120 HS

Datum Dráhy Kategorie Jméno Jméno Oddíl Výkon
23.4.2024 1 - 4 Muži Hlaváč Václav (655) Pavlík Tomáš (596) TJ Slovan Karlovy Vary 1251
25.4.2024 1 - 4 Ženy Jirsová Kamila (555) Provazníková Michaela (589) KK Jihlava / TJ Valašské Meziříčí 1144
23.4.2024 1 - 4 Smíš Pýchová Barbora (585) Endršt Jan (657) TJ Jiskra Nová Bystřice / TJ Sokol Duchcov 1242
16.5.2019 1 - 4 Neregi. Vokurka Luboš (534) Reitermann Bohuslav (555)   1089

Turnaj Dvojic Srpen

2 x 120 HS

Datum Dráhy Kategorie Jméno Jméno Oddíl Výkon
18.8.2019 1 - 4 Muži Parka Robin  (647) Ouhel Jiří (614) KK PSJ Jihlava 1261
1.9.2019 1 - 4 Ženy Pýchová Barbora (586) Pýchová Veronika (541) TJ Jiska N. Bystřice 1127
26.8.2019 1 - 4 Smíš Pýchová Barbora (560) Pýcha Martin TJ Jiska N. Bystřice 1130

 

Tabulka

1. TJ Slovan Kamenice.. 22 111:65 32
2. TJ Sokol Kdyně 22 107:69 30
3. TJ Červený Kostelec 22 104.5:71.5 27
4. SKK Rokycany B 22 99:77 26
5. KK Kosmonosy 22 89.5:86.5 21
6. SKK Bohušovice 22 83:93 21
7. SKK Podbořany 22 90:86 20
8. TJ Lomnice 22 83:93 20
9. Kuželky Tehovec 22 74:102 20
10. KK Lokomotiva Tábor 22 81:95 19
11. KK Konstruktiva Praha 22 71.5:104.5 16
12. SKK Jičín 22 62.5:113.5 12

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Město Kamenice nad Lipou Stránky čka Národní sportovní agentura Youtube kanál

Počet návštěv: 31962
Posledních 30 dnů: 1657 | Posledních 7 dnů: 90 | Poslední den: 5

© 2024 TJ Slovan Kamenice nad Lipou | Všechna práva vyhrazena | webkamenice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne