TJ Slovan Kamenice nad Lipou

Oficiální stránky kuželkářského oddílu
TJ Slovan Kamenice nad Lipou
www.kuzelkykamenice.cz

TJ Slovan Kamenice nad Lipou

14. kolo, Pá 31.01 17:00

TJ Slovan Kamenice nad..6.0
TJ Slovan Kamenice nad..0.0

TJ Spartak Pelhřimov C

13. kolo, Pá 17.01 17:00

TJ Slovan Kamenice nad..3.0
TJ Spartak Pelhřimov C..3.0

TJ Slovan Kamenice nad Lipou D

12. kolo, Pá 10.01 17:00

Sokol Cetoraz B4.0
TJ Slovan Kamenice nad..2.0

TJ Spartak Pelhřimov D

11. kolo, Pá 29.11 17:00

TJ Slovan Kamenice nad..1.0
TJ Spartak Pelhřimov D..5.0

KK Slavoj Žirovnice C

9. kolo, Pá 15.11 17:00

TJ Slovan Kamenice nad..1.0
KK Slavoj Žirovnice C5.0

TJ Slovan Kamenice nad Lipou D

8. kolo, Pá 08.11 17:00

TJ Spartak Pelhřimov E..5.0
TJ Slovan Kamenice nad..1.0

7. kolo, Pá 01.11 17:00

TJ Slovan Kamenice nad..5.0
TJ Slovan Kamenice nad..1.0

TJ Slovan Kamenice nad Lipou D

6. kolo, Čt 17.10 17:00

TJ Spartak Pelhřimov C..5.0
TJ Slovan Kamenice nad..1.0

Sokol Cetoraz B

5. kolo, Pá 11.10 17:00

TJ Slovan Kamenice nad..1.0
Sokol Cetoraz B5.0

TJ Spartak Pelhřimov E

4. kolo, Čt 03.10 17:00

TJ Slovan Kamenice nad..6.0
TJ Spartak Pelhřimov E..0.0

Přehled zápasů

Zobrazit tabulku Zpět na rozpis
Kolo Domácí Výsledek Hosté Termín
1. KK Slavoj Žirovnice C 5:1 TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 13.09.2019Pátek 17:00
3. TJ Spartak Pelhřimov D 5:1 TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 26.09.2019Čtvrtek 17:00
4. TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 6:0 TJ Spartak Pelhřimov E 03.10.2019Čtvrtek 17:00
5. TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 1:5 Sokol Cetoraz B 11.10.2019Pátek 17:00
6. TJ Spartak Pelhřimov C 5:1 TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 17.10.2019Čtvrtek 17:00
7. TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 5:1 TJ Slovan Kamenice nad Lipou C 01.11.2019Pátek 17:00
8. TJ Spartak Pelhřimov E 5:1 TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 08.11.2019Pátek 17:00
9. TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 1:5 KK Slavoj Žirovnice C 15.11.2019Pátek 17:00
11. TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 1:5 TJ Spartak Pelhřimov D 29.11.2019Pátek 17:00
12. Sokol Cetoraz B 4:2 TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 10.01.2020Pátek 17:00
13. TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 3:3 TJ Spartak Pelhřimov C 17.01.2020Pátek 17:00
14. TJ Slovan Kamenice nad Lipou C 6:0 TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 31.01.2020Pátek 17:00

Tabulka

1. KK Slavoj Žirovnice C 12 53.5:18.5 22
2. TJ Spartak Pelhřimov C 12 51.5:20.5 19
3. TJ Slovan Kamenice.. 12 39.5:32.5 14
4. TJ Spartak Pelhřimov D 12 38.5:33.5 14
5. Sokol Cetoraz B 12 27.5:44.5 7
6. TJ Slovan Kamenice.. 12 23.0:49.0 5
7. TJ Spartak Pelhřimov E 12 18.5:53.5 3

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Youtube kanál Město Kamenice nad Lipou Stránky čka

Počet návštěv: 14149
Posledních 30 dnů: 239 | Posledních 7 dnů: 70 | Poslední den: 9

© 2020 TJ Slovan Kamenice nad Lipou | Všechna práva vyhrazena | webkamenice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne