| Disciplína | Kuželna | Výkon |
|---|---|---|
| 100 HS | TJ Slovan Kamenice nad Lipou | 480 |
| 120 HS | TJ Slovan Kamenice nad Lipou | 625 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. KLM - 2026 / 2027 | 5 | 2799 | 560 | 10 | 2 |
| 1. KLM - 2025 / 2026 | 5 | 2309 | 462 | 8 | 1.6 |
| 10 | 5108 | 1022 | 18 | 3.6 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Krajský přebor Vysočina - 2025 / 2026 | 13 | 5828 | 448 | 19 | 1.5 |
| Divize JIH - 2024 / 2025 | 2 | 1086 | 543 | 2.5 | 1.3 |
| 15 | 6914 | 991 | 21.5 | 2.8 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Krajský přebor Vysočina - 2024 / 2025 | 10 | 3969 | 397 | 6.5 | 0.7 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. KLD - C - 2025 / 2026 | 12 | 6458 | 538 | 7 | 0.6 |
| 1. KLD - C - 2024 / 2025 | 8 | 4533 | 567 | 5 | 0.6 |
| 1. KLD - C - 2022 / 2023 | 3 | 1395 | 465 | 0 | 0 |
| 23 | 12386 | 1570 | 12 | 1.2 |
| Tým | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Tým A | 10 | 5108 | 1022 | 18 | 3.6 |
| Tým B | 15 | 6914 | 991 | 21.5 | 2.8 |
| Tým D | 10 | 3969 | 397 | 6.5 | 0.7 |
| Dorost | 23 | 12386 | 1570 | 12 | 1.2 |
| 58 | 28377 | 3980 | 58 | 8.3 |
| 1. | TJ Sokol Soběnov | 3 | 16:8 | 6 |
| 2. | TJ Nové Město na Moravě A | 4 | 18.5:13.5 | 6 |
| 3. | Vltavan Loučovice | 4 | 20:12 | 5 |
| 4. | TJ Spartak Pelhřimov A | 3 | 15:9 | 4 |
| 5. | TJ Slovan Jindřichův Hradec | 4 | 15.5:16.5 | 4 |
| 6. | TJ Sokol Nové Hrady | 3 | 13:11 | 3 |
| 7. | TJ Centropen Dačice D | 3 | 11.5:12.5 | 3 |
| 8. | TJ Slovan Kamenice nad Lipou B | 4 | 15:17 | 3 |
| 9. | KK Hilton Sezimovo Ústí | 3 | 11:13 | 2 |
| 10. | TJ Třebíč B | 3 | 10.5:13.5 | 2 |
| 11. | TJ Lokomotiva České Velenice B | 3 | 10:14 | 2 |
| 12. | TJ BOPO Třebíč A | 3 | 4:20 | 0 |
Příspěvky načítá přímo Instagram, proto k jejich zobrazení potřebujeme váš souhlas — povolte marketingové cookies.