| Disciplína | Kuželna | Výkon |
|---|---|---|
| 100 HS | ||
| 120 HS | |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| 2. KLM - A - 2023 / 2024 | 8 | 4327 | 541 | 12 | 1.5 |
| 3. KLM - D - 2017 / 2018 | 1 | 498 | 498 | 3 | 3 |
| 9 | 4825 | 1039 | 15 | 4.5 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Krajský přebor Vysočina - 2025 / 2026 | 8 | 3549 | 444 | 7 | 0.9 |
| Divize JIH - 2024 / 2025 | 3 | 1485 | 495 | 5.5 | 1.8 |
| 11 | 5034 | 939 | 12.5 | 2.7 |
| Soutěž | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Krajský přebor Vysočina - 2026 / 2027 | 3 | 1247 | 416 | 2 | 0.7 |
| Krajský přebor Vysočina - 2025 / 2026 | 9 | 4145 | 461 | 13 | 1.4 |
| Krajský přebor Vysočina - 2024 / 2025 | 9 | 4035 | 448 | 14 | 1.6 |
| 21 | 9427 | 1325 | 29 | 3.7 |
| Tým | Z | K | øK | DB | øDB |
|---|---|---|---|---|---|
| Tým A | 9 | 4825 | 1039 | 15 | 4.5 |
| Tým B | 11 | 5034 | 939 | 12.5 | 2.7 |
| Tým C | 21 | 9427 | 1325 | 29 | 3.7 |
| 41 | 19286 | 3303 | 56.5 | 10.9 |
| 1. | TJ Sokol Cetoraz | 4 | 21:11 | 6 |
| 2. | KK Slavoj Žirovnice B | 3 | 16:8 | 5 |
| 3. | TJ Spartak Pelhřimov B | 3 | 13:11 | 4 |
| 4. | TJ Nové Město na Moravě B | 3 | 14:10 | 3 |
| 5. | KK Jihlava C | 3 | 10:14 | 2 |
| 6. | TJ Slovan Kamenice nad Lipou C | 3 | 8:16 | 2 |
| 7. | KK Jihlava D | 3 | 6:18 | 0 |
Příspěvky načítá přímo Instagram, proto k jejich zobrazení potřebujeme váš souhlas — povolte marketingové cookies.