22. kolo, So 13.4.2024 14:00
TJ Slovan Kamenice nad..5
KK Konstruktiva Praha3
21. kolo, So 6.4.2024 10:00
KK Kosmonosy1
TJ Slovan Kamenice nad..7
20. kolo, So 23.3.2024 14:30
TJ Slovan Kamenice nad..7
TJ Lomnice1
19. kolo, So 16.3.2024 17:00
SKK Rokycany B3
TJ Slovan Kamenice nad..5
18. kolo, So 9.3.2024 14:30
TJ Slovan Kamenice nad..5
TJ Sokol Kdyně3
17. kolo, So 2.3.2024 14:30
TJ Slovan Kamenice nad..7
SKK Podbořany1
16. kolo, So 24.2.2024 14:00
SKK Jičín2
TJ Slovan Kamenice nad..6
15. kolo, So 10.2.2024 14:30
TJ Slovan Kamenice nad..8
KK Lokomotiva Tábor 0
14. kolo, So 3.2.2024 10:00
SKK Bohušovice4
TJ Slovan Kamenice nad..4
13. kolo, So 20.1.2024 14:30
TJ Slovan Kamenice nad..7
TJ Červený Kostelec1
18. kolo, Pá 15.3.2024 19:00
TJ Slovan Kamenice nad..7
KK Jihlava C1
17. kolo, Pá 8.3.2024 19:00
TJ Slovan Kamenice nad..0
TJ Slovan Kamenice nad..8
16. kolo, Pá 1.3.2024 19:00
TJ Slovan Kamenice nad..7
TJ Spartak Pelhřimov C..1
15. kolo, Pá 23.2.2024 17:30
TJ Nové Město na Morav..3
TJ Slovan Kamenice nad..5
14. kolo, Pá 16.2.2024 19:00
TJ Slovan Kamenice nad..8
TJ Sokol Cetoraz0
11. kolo, Pá 19.1.2024 19:00
TJ Slovan Kamenice nad..7
TJ Spartak Pelhřimov B..1
10. kolo, Pá 12.1.2024 19:00
TJ Třebíč C1
TJ Slovan Kamenice nad..7
13. kolo, So 25.11.2023 09:00
TJ BOPO Třebíč B1
TJ Slovan Kamenice nad..7
9. kolo, So 18.11.2023 09:00
KK Jihlava C2
TJ Slovan Kamenice nad..6
8. kolo, Pá 10.11.2023 19:00
TJ Slovan Kamenice nad..7
TJ Slovan Kamenice nad..1
18. kolo, So 16.3.2024 09:00
TJ BOPO Třebíč B2
TJ Slovan Kamenice nad..6
17. kolo, Pá 8.3.2024 19:00
TJ Slovan Kamenice nad..0
TJ Slovan Kamenice nad..8
16. kolo, Pá 1.3.2024 19:00
TJ Spartak Pelhřimov B..5
TJ Slovan Kamenice nad..3
15. kolo, Pá 23.2.2024 19:00
TJ Slovan Kamenice nad..6
TJ Třebíč C2
14. kolo, So 17.2.2024 09:00
KK Jihlava C5
TJ Slovan Kamenice nad..3
12. kolo, Pá 2.2.2024 19:00
TJ Slovan Kamenice nad..6.5
TJ Spartak Pelhřimov C..1.5
11. kolo, Pá 19.1.2024 17:30
TJ Nové Město na Morav..7
TJ Slovan Kamenice nad..1
10. kolo, Pá 12.1.2024 19:00
TJ Slovan Kamenice nad..6
TJ Sokol Cetoraz2
9. kolo, Pá 17.11.2023 19:00
TJ Slovan Kamenice nad..6
TJ BOPO Třebíč B2
8. kolo, Pá 10.11.2023 19:00
TJ Slovan Kamenice nad..7
TJ Slovan Kamenice nad..1
18. kolo, Pá 15.3.2024 17:00
TJ Slovan Kamenice nad..4
TJ Spartak Pelhřimov G..2
17. kolo, Pá 8.3.2024 17:00
Sokol Častrov5.5
TJ Slovan Kamenice nad..0.5
16. kolo, Pá 1.3.2024 17:00
TJ Slovan Kamenice nad..5
TJ Start Jihlava B1
15. kolo, Pá 23.2.2024 17:00
TJ Slovan Kamenice nad..4
TJ Slovan Kamenice nad..2
14. kolo, Pá 16.2.2024 17:00
TJ Slovan Kamenice nad..4
KK SCI Jihlava2
13. kolo, Pá 9.2.2024 17:00
TJ Třebíč D5
TJ Slovan Kamenice nad..1
12. kolo, Pá 2.2.2024 17:00
TJ Slovan Kamenice nad..2
KK Slavoj Žirovnice B4
10. kolo, Pá 12.1.2024 17:00
TJ Nové Město na Morav..4
TJ Slovan Kamenice nad..2
9. kolo, Pá 17.11.2023 17:00
TJ Spartak Pelhřimov G..0
TJ Slovan Kamenice nad..6
8. kolo, Pá 10.11.2023 17:00
TJ Slovan Kamenice nad..1
Sokol Častrov5
18. kolo, Pá 15.3.2024 17:00
TJ Třebíč D4
TJ Slovan Kamenice nad..2
17. kolo, Pá 8.3.2024 17:00
TJ Slovan Kamenice nad..0
KK Slavoj Žirovnice B6
15. kolo, Pá 23.2.2024 17:00
TJ Slovan Kamenice nad..4
TJ Slovan Kamenice nad..2
14. kolo, Pá 16.2.2024 17:00
TJ Spartak Pelhřimov G..4
TJ Slovan Kamenice nad..2
13. kolo, Pá 9.2.2024 17:00
TJ Slovan Kamenice nad..5
Sokol Častrov1
12. kolo, Pá 2.2.2024 17:00
TJ Start Jihlava B5
TJ Slovan Kamenice nad..1
11. kolo, Pá 19.1.2024 17:00
TJ Slovan Kamenice nad..0
TJ Nové Město na Morav..6
10. kolo, Pá 12.1.2024 17:00
TJ Slovan Kamenice nad..1
KK SCI Jihlava5
9. kolo, Pá 17.11.2023 17:00
TJ Slovan Kamenice nad..1
TJ Třebíč D5
8. kolo, Pá 10.11.2023 17:00
KK Slavoj Žirovnice B6
TJ Slovan Kamenice nad..0
13. kolo, Ne 25.2.2024 10:00
TJ Slovan Kamenice nad..2
TJ Blatná0
12. kolo, Ne 11.2.2024 10:00
TJ Lokomotiva České Ve..0
TJ Slovan Kamenice nad..2
11. kolo, Ne 4.2.2024 10:00
TJ Slovan Kamenice nad..0
TJ Třebíč2
10. kolo, Ne 3.12.2023 10:00
TJ Sokol Soběnov0
TJ Slovan Kamenice nad..2
9. kolo, Ne 26.11.2023 10:00
TJ Slovan Kamenice nad..2
TJ Jiskra Nová Bystřic..0
8. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
TJ Centropen Dačice2
TJ Slovan Kamenice nad..0
6. kolo, Ne 29.10.2023 10:00
TJ Blatná2
TJ Slovan Kamenice nad..0
5. kolo, Ne 15.10.2023 10:00
TJ Slovan Kamenice nad..2
TJ Lokomotiva České Ve..0
4. kolo, Ne 8.10.2023 10:00
TJ Třebíč2
TJ Slovan Kamenice nad..0
3. kolo, Ne 1.10.2023 10:00
TJ Slovan Kamenice nad..2
TJ Sokol Soběnov0
22. kolo, So 13.4.2024 14:00
Tým A5
KK Konstruktiva Praha3
21. kolo, So 6.4.2024 10:00
KK Kosmonosy1
Tým A7
20. kolo, So 23.3.2024 14:30
Tým A7
TJ Lomnice1
19. kolo, So 16.3.2024 17:00
SKK Rokycany B3
Tým A5
18. kolo, So 16.3.2024 09:00
TJ BOPO Třebíč B2
Tým C6
18. kolo, Pá 15.3.2024 19:00
Tým B7
KK Jihlava C1
18. kolo, Pá 15.3.2024 17:00
TJ Třebíč D4
Tým E2
18. kolo, Pá 15.3.2024 17:00
Tým D4
TJ Spartak Pelhřimov G..2
18. kolo, So 9.3.2024 14:30
Tým A5
TJ Sokol Kdyně3
17. kolo, Pá 8.3.2024 19:00
Tým C0
Tým B8
Hlasujte kliknutím na vybranou odpověď.
Celkem hlasovalo: 42
1. | TJ Slovan Kamenice.. | 22 | 111:65 | 32 |
2. | TJ Sokol Kdyně | 22 | 107:69 | 30 |
3. | TJ Červený Kostelec | 22 | 104.5:71.5 | 27 |
4. | SKK Rokycany B | 22 | 99:77 | 26 |
5. | KK Kosmonosy | 22 | 89.5:86.5 | 21 |
6. | SKK Bohušovice | 22 | 83:93 | 21 |
7. | SKK Podbořany | 22 | 90:86 | 20 |
8. | TJ Lomnice | 22 | 83:93 | 20 |
9. | Kuželky Tehovec | 22 | 74:102 | 20 |
10. | KK Lokomotiva Tábor | 22 | 81:95 | 19 |
11. | KK Konstruktiva Praha | 22 | 71.5:104.5 | 16 |
12. | SKK Jičín | 22 | 62.5:113.5 | 12 |
1. | TJ Slovan Kamenice.. | 16 | 95:33 | 26 |
2. | KK Jihlava C | 16 | 80:48 | 22 |
3. | TJ Nové Město na.. | 16 | 73:55 | 20 |
4. | TJ Spartak Pelhřimov B | 16 | 68.5:59.5 | 20 |
5. | TJ Sokol Cetoraz | 16 | 68:60 | 17 |
6. | TJ Slovan Kamenice.. | 16 | 61:67 | 16 |
7. | TJ Spartak Pelhřimov C | 16 | 48.5:79.5 | 11 |
8. | TJ Třebíč C | 16 | 49:79 | 9 |
9. | TJ BOPO Třebíč B | 16 | 33:95 | 3 |
10. | VOLNO | 0 | 0:0 | 0 |
1. | TJ Slovan Kamenice.. | 16 | 95:33 | 26 |
2. | KK Jihlava C | 16 | 80:48 | 22 |
3. | TJ Nové Město na.. | 16 | 73:55 | 20 |
4. | TJ Spartak Pelhřimov B | 16 | 68.5:59.5 | 20 |
5. | TJ Sokol Cetoraz | 16 | 68:60 | 17 |
6. | TJ Slovan Kamenice.. | 16 | 61:67 | 16 |
7. | TJ Spartak Pelhřimov C | 16 | 48.5:79.5 | 11 |
8. | TJ Třebíč C | 16 | 49:79 | 9 |
9. | TJ BOPO Třebíč B | 16 | 33:95 | 3 |
10. | VOLNO | 0 | 0:0 | 0 |
1. | KK Slavoj Žirovnice B | 16 | 68:28 | 26 |
2. | Sokol Častrov | 16 | 70.5:25.5 | 25 |
3. | TJ Nové Město na.. | 16 | 54:42 | 20 |
4. | TJ Třebíč D | 16 | 50.5:45.5 | 18 |
5. | TJ Slovan Kamenice.. | 16 | 51:45 | 16 |
6. | TJ Start Jihlava B | 16 | 38:58 | 11 |
7. | TJ Spartak Pelhřimov G | 16 | 34:62 | 11 |
8. | KK SCI Jihlava | 16 | 42:54 | 10 |
9. | TJ Slovan Kamenice.. | 16 | 24:72 | 7 |
1. | KK Slavoj Žirovnice B | 16 | 68:28 | 26 |
2. | Sokol Častrov | 16 | 70.5:25.5 | 25 |
3. | TJ Nové Město na.. | 16 | 54:42 | 20 |
4. | TJ Třebíč D | 16 | 50.5:45.5 | 18 |
5. | TJ Slovan Kamenice.. | 16 | 51:45 | 16 |
6. | TJ Start Jihlava B | 16 | 38:58 | 11 |
7. | TJ Spartak Pelhřimov G | 16 | 34:62 | 11 |
8. | KK SCI Jihlava | 16 | 42:54 | 10 |
9. | TJ Slovan Kamenice.. | 16 | 24:72 | 7 |
1. | TJ Centropen Dačice | 12 | 20:4 | 20 |
2. | TJ Třebíč | 12 | 14:10 | 14 |
3. | TJ Lokomotiva České.. | 12 | 14:10 | 14 |
4. | TJ Blatná | 12 | 14:10 | 14 |
5. | TJ Slovan Kamenice.. | 12 | 12:12 | 12 |
6. | TJ Jiskra Nová Bystřice | 12 | 6:18 | 6 |
7. | TJ Sokol Soběnov | 12 | 4:20 | 4 |
Počet návštěv: 32445
Posledních 30 dnů: 239 | Posledních 7 dnů: 52 | Poslední den: 9
© 2024 TJ Slovan Kamenice nad Lipou | Všechna práva vyhrazena | webkamenice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz