TJ Slovan Kamenice nad Lipou

Oficiální stránky kuželkářského oddílu
TJ Slovan Kamenice nad Lipou
www.kuzelkykamenice.cz

TJ Slovan Kamenice nad Lipou
TJ Slovan Kamenice nad Lipou A

16. kolo, So 24.2.2024 14:00

SKK Jičín2
TJ Slovan Kamenice nad..6

KK Lokomotiva Tábor

15. kolo, So 10.2.2024 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..8
KK Lokomotiva Tábor 0

TJ Slovan Kamenice nad Lipou A

14. kolo, So 3.2.2024 10:00

SKK Bohušovice4
TJ Slovan Kamenice nad..4

TJ Červený Kostelec

13. kolo, So 20.1.2024 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..7
TJ Červený Kostelec1

TJ Slovan Kamenice nad Lipou A

12. kolo, So 13.1.2024 15:00

Kuželky Tehovec5
TJ Slovan Kamenice nad..3

TJ Slovan Kamenice nad Lipou A

11. kolo, So 2.12.2023 09:00

KK Konstruktiva Praha2
TJ Slovan Kamenice nad..6

Kuželky Tehovec

10. kolo, So 25.11.2023 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..5
Kuželky Tehovec3

KK Kosmonosy

9. kolo, So 18.11.2023 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..3
KK Kosmonosy5

TJ Slovan Kamenice nad Lipou A

8. kolo, So 11.11.2023 13:00

TJ Lomnice3
TJ Slovan Kamenice nad..5

SKK Rokycany B

7. kolo, So 4.11.2023 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..2
SKK Rokycany B6

TJ Sokol Kdyně

18. kolo, So 09.03 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..
TJ Sokol Kdyně

TJ Slovan Kamenice nad Lipou A

19. kolo, So 16.03 17:00

SKK Rokycany B
TJ Slovan Kamenice nad..

TJ Lomnice

20. kolo, So 23.03 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..
TJ Lomnice

TJ Slovan Kamenice nad Lipou A

21. kolo, So 06.04 10:00

KK Kosmonosy
TJ Slovan Kamenice nad..

KK Konstruktiva Praha

22. kolo, So 13.04 14:00

TJ Slovan Kamenice nad..
KK Konstruktiva Praha

Rekordy dvou dráha

Dvou dráha

 

Muži

Jan Kotyza

 BBSV Voith St.Pölten

529

 

Ženy

Vytisková Zdena

Spartak Pelhřimov

502

 

Dorost 100HS

Zdražil Jakub

PSJ Jihava

489

 

Dorost 120HS
 

 

 

 

 Žáci

Ouhel Jakub

TJ Slovan Kamenice nad Lipou

444

 

 

 

Družstva 6x100HS

Ouhel Jiří 476
Rychtařík Václav ml. 483
Partl Jiří 452
Parkan Robin 429
Partl Standa 501
Valík Tomáš 475
2816
KK PSJ Jihlava

 

 

Družstva 4x100HS

Zedník Jan 464
Zedník Pavel 428
Souček Radek 416
Podhradský Milan ml. 422
1730
Slovan Kamenice nad Lipou B

 

 

Družstva 3x100HS

Ouhel Jakub 481
Rychtařík Adam 431
Šindelář Petr 464
1376
Slovan Kamenice nad Lipou

 

 

Družstva 3x120HS

Ouhel Jakub 526
Dúška David 530
Šindelář Petr 514
1570
Slovan Kamenice nad Lipou

 

 

Muži 2x100HS

Petrů Pavel 514
Dvořák Jiří 479
993
Sokol Chýnov

 

  

Ženy 2x100HS

Vytisková Zdena 502
Pohanová Zdena 465
967
Spartak Pelhřimov

 
 

Smíšené 2x100HS

Račková Jana 460
Braun Daniel 512
972
KK PSJ Jihlava

Tabulka

1. SKK Rokycany B 16 77:51 22
2. TJ Sokol Kdyně 16 75:53 21
3. TJ Červený Kostelec 16 77.5:50.5 20
4. TJ Slovan Kamenice.. 16 75:53 20
5. KK Kosmonosy 16 70.5:57.5 17
6. SKK Bohušovice 16 64:64 17
7. KK Lokomotiva Tábor 16 65:63 16
8. Kuželky Tehovec 16 54:74 16
9. SKK Podbořany 16 63:65 14
10. TJ Lomnice 16 55:73 11
11. KK Konstruktiva Praha 16 48.5:79.5 10
12. SKK Jičín 16 43.5:84.5 8

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Youtube kanál Město Kamenice nad Lipou Stránky čka Národní sportovní agentura

Počet návštěv: 29514
Posledních 30 dnů: 567 | Posledních 7 dnů: 136 | Poslední den: 12

© 2024 TJ Slovan Kamenice nad Lipou | Všechna práva vyhrazena | webkamenice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne