TJ Slovan Kamenice nad Lipou

Oficiální stránky kuželkářského oddílu
TJ Slovan Kamenice nad Lipou
www.kuzelkykamenice.cz

TJ Slovan Kamenice nad Lipou
KK Konstruktiva Praha

22. kolo, So 13.4.2024 14:00

TJ Slovan Kamenice nad..5
KK Konstruktiva Praha3

TJ Slovan Kamenice nad Lipou A

21. kolo, So 6.4.2024 10:00

KK Kosmonosy1
TJ Slovan Kamenice nad..7

TJ Lomnice

20. kolo, So 23.3.2024 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..7
TJ Lomnice1

TJ Slovan Kamenice nad Lipou A

19. kolo, So 16.3.2024 17:00

SKK Rokycany B3
TJ Slovan Kamenice nad..5

TJ Sokol Kdyně

18. kolo, So 9.3.2024 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..5
TJ Sokol Kdyně3

SKK Podbořany

17. kolo, So 2.3.2024 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..7
SKK Podbořany1

TJ Slovan Kamenice nad Lipou A

16. kolo, So 24.2.2024 14:00

SKK Jičín2
TJ Slovan Kamenice nad..6

KK Lokomotiva Tábor

15. kolo, So 10.2.2024 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..8
KK Lokomotiva Tábor 0

TJ Slovan Kamenice nad Lipou A

14. kolo, So 3.2.2024 10:00

SKK Bohušovice4
TJ Slovan Kamenice nad..4

TJ Červený Kostelec

13. kolo, So 20.1.2024 14:30

TJ Slovan Kamenice nad..7
TJ Červený Kostelec1

Přehled zápasů

Zobrazit tabulku Zpět na rozpis
Kolo Domácí Výsledek Hosté Termín
1. TJ Slovan Kamenice nad Lipou A 7:1 SKK Bohušovice 16.09.2023Sobota 14:30
2. KK Lokomotiva Tábor 6:2 TJ Slovan Kamenice nad Lipou A 23.09.2023Sobota 14:00
3. TJ Slovan Kamenice nad Lipou A 6:2 SKK Jičín 30.09.2023Sobota 14:30
4. SKK Podbořany 2:6 TJ Slovan Kamenice nad Lipou A 14.10.2023Sobota 10:00
5. TJ Sokol Kdyně 4:4 TJ Slovan Kamenice nad Lipou A 21.10.2023Sobota 10:00
6. TJ Červený Kostelec 7:1 TJ Slovan Kamenice nad Lipou A 28.10.2023Sobota 10:00
7. TJ Slovan Kamenice nad Lipou A 2:6 SKK Rokycany B 04.11.2023Sobota 14:30
8. TJ Lomnice 3:5 TJ Slovan Kamenice nad Lipou A 11.11.2023Sobota 13:00
9. TJ Slovan Kamenice nad Lipou A 3:5 KK Kosmonosy 18.11.2023Sobota 14:30
10. TJ Slovan Kamenice nad Lipou A 5:3 Kuželky Tehovec 25.11.2023Sobota 14:30
11. KK Konstruktiva Praha 2:6 TJ Slovan Kamenice nad Lipou A 02.12.2023Sobota 09:00
12. Kuželky Tehovec 5:3 TJ Slovan Kamenice nad Lipou A 13.01.2024Sobota 15:00
13. TJ Slovan Kamenice nad Lipou A 7:1 TJ Červený Kostelec 20.01.2024Sobota 14:30
14. SKK Bohušovice 4:4 TJ Slovan Kamenice nad Lipou A 03.02.2024Sobota 10:00
15. TJ Slovan Kamenice nad Lipou A 8:0 KK Lokomotiva Tábor 10.02.2024Sobota 14:30
16. SKK Jičín 2:6 TJ Slovan Kamenice nad Lipou A 24.02.2024Sobota 14:00
17. TJ Slovan Kamenice nad Lipou A 7:1 SKK Podbořany 02.03.2024Sobota 14:30
18. TJ Slovan Kamenice nad Lipou A 5:3 TJ Sokol Kdyně 09.03.2024Sobota 14:30
19. SKK Rokycany B 3:5 TJ Slovan Kamenice nad Lipou A 16.03.2024Sobota 17:00
20. TJ Slovan Kamenice nad Lipou A 7:1 TJ Lomnice 23.03.2024Sobota 14:30
21. KK Kosmonosy 1:7 TJ Slovan Kamenice nad Lipou A 06.04.2024Sobota 10:00
22. TJ Slovan Kamenice nad Lipou A 5:3 KK Konstruktiva Praha 13.04.2024Sobota 14:00

Tabulka

1. TJ Slovan Kamenice.. 22 111:65 32
2. TJ Sokol Kdyně 22 107:69 30
3. TJ Červený Kostelec 22 104.5:71.5 27
4. SKK Rokycany B 22 99:77 26
5. KK Kosmonosy 22 89.5:86.5 21
6. SKK Bohušovice 22 83:93 21
7. SKK Podbořany 22 90:86 20
8. TJ Lomnice 22 83:93 20
9. Kuželky Tehovec 22 74:102 20
10. KK Lokomotiva Tábor 22 81:95 19
11. KK Konstruktiva Praha 22 71.5:104.5 16
12. SKK Jičín 22 62.5:113.5 12

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Město Kamenice nad Lipou Stránky čka Národní sportovní agentura Youtube kanál

Počet návštěv: 32403
Posledních 30 dnů: 237 | Posledních 7 dnů: 59 | Poslední den: 2

© 2024 TJ Slovan Kamenice nad Lipou | Všechna práva vyhrazena | webkamenice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne