TJ Slovan Kamenice nad Lipou

Oficiální stránky kuželkářského oddílu
TJ Slovan Kamenice nad Lipou
www.kuzelkykamenice.cz

TJ Slovan Kamenice nad Lipou

14. kolo, Pá 31.01 17:00

TJ Slovan Kamenice nad..6.0
TJ Slovan Kamenice nad..0.0

TJ Spartak Pelhřimov C

12. kolo, Pá 10.01 17:00

TJ Slovan Kamenice nad..5.0
TJ Spartak Pelhřimov C..1.0

TJ Slovan Kamenice nad Lipou C

11. kolo, Pá 29.11 17:00

KK Slavoj Žirovnice C5.0
TJ Slovan Kamenice nad..1.0

Sokol Cetoraz B

10. kolo, Pá 22.11 17:00

TJ Slovan Kamenice nad..5.0
Sokol Cetoraz B1.0

TJ Slovan Kamenice nad Lipou C

9. kolo, Pá 15.11 17:00

TJ Spartak Pelhřimov E..1.0
TJ Slovan Kamenice nad..5.0

TJ Spartak Pelhřimov D

8. kolo, Pá 08.11 17:00

TJ Slovan Kamenice nad..5.0
TJ Spartak Pelhřimov D..1.0

7. kolo, Pá 01.11 17:00

TJ Slovan Kamenice nad..5.0
TJ Slovan Kamenice nad..1.0

TJ Slovan Kamenice nad Lipou C

5. kolo, Pá 11.10 17:00

TJ Spartak Pelhřimov C..5.0
TJ Slovan Kamenice nad..1.0

TJ Slovan Kamenice nad Lipou C

4. kolo, Čt 03.10 17:00

TJ Spartak Pelhřimov D..6.0
TJ Slovan Kamenice nad..0.0

KK Slavoj Žirovnice C

3. kolo, Čt 26.09 17:00

TJ Slovan Kamenice nad..2.0
KK Slavoj Žirovnice C4.0

Přehled zápasů

Zobrazit tabulku Zpět na rozpis
Kolo Domácí Výsledek Hosté Termín
1. TJ Slovan Kamenice nad Lipou C 4.5:1.5 TJ Spartak Pelhřimov E 13.09.2019Pátek 17:00
2. Sokol Cetoraz B 2:4 TJ Slovan Kamenice nad Lipou C 19.09.2019Čtvrtek 17:00
3. TJ Slovan Kamenice nad Lipou C 2:4 KK Slavoj Žirovnice C 26.09.2019Čtvrtek 17:00
4. TJ Spartak Pelhřimov D 6:0 TJ Slovan Kamenice nad Lipou C 03.10.2019Čtvrtek 17:00
5. TJ Spartak Pelhřimov C 5:1 TJ Slovan Kamenice nad Lipou C 11.10.2019Pátek 17:00
7. TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 5:1 TJ Slovan Kamenice nad Lipou C 01.11.2019Pátek 17:00
8. TJ Slovan Kamenice nad Lipou C 5:1 TJ Spartak Pelhřimov D 08.11.2019Pátek 17:00
9. TJ Spartak Pelhřimov E 1:5 TJ Slovan Kamenice nad Lipou C 15.11.2019Pátek 17:00
10. TJ Slovan Kamenice nad Lipou C 5:1 Sokol Cetoraz B 22.11.2019Pátek 17:00
11. KK Slavoj Žirovnice C 5:1 TJ Slovan Kamenice nad Lipou C 29.11.2019Pátek 17:00
12. TJ Slovan Kamenice nad Lipou C 5:1 TJ Spartak Pelhřimov C 10.01.2020Pátek 17:00
14. TJ Slovan Kamenice nad Lipou C 6:0 TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 31.01.2020Pátek 17:00

Tabulka

1. KK Slavoj Žirovnice C 12 53.5:18.5 22
2. TJ Spartak Pelhřimov C 12 51.5:20.5 19
3. TJ Slovan Kamenice.. 12 39.5:32.5 14
4. TJ Spartak Pelhřimov D 12 38.5:33.5 14
5. Sokol Cetoraz B 12 27.5:44.5 7
6. TJ Slovan Kamenice.. 12 23.0:49.0 5
7. TJ Spartak Pelhřimov E 12 18.5:53.5 3

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Youtube kanál Město Kamenice nad Lipou Stránky čka

Počet návštěv: 14126
Posledních 30 dnů: 237 | Posledních 7 dnů: 77 | Poslední den: 10

© 2020 TJ Slovan Kamenice nad Lipou | Všechna práva vyhrazena | webkamenice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne