TJ Slovan Kamenice nad Lipou

Oficiální stránky kuželkářského oddílu
TJ Slovan Kamenice nad Lipou
www.kuzelkykamenice.cz

TJ Slovan Kamenice nad Lipou
TJ Spartak Pelhřimov G

18. kolo, Pá 15.3.2024 17:00

TJ Slovan Kamenice nad..4
TJ Spartak Pelhřimov G..2

TJ Slovan Kamenice nad Lipou D

17. kolo, Pá 8.3.2024 17:00

Sokol Častrov5.5
TJ Slovan Kamenice nad..0.5

TJ Start Jihlava B

16. kolo, Pá 1.3.2024 17:00

TJ Slovan Kamenice nad..5
TJ Start Jihlava B1

15. kolo, Pá 23.2.2024 17:00

TJ Slovan Kamenice nad..4
TJ Slovan Kamenice nad..2

KK SCI Jihlava

14. kolo, Pá 16.2.2024 17:00

TJ Slovan Kamenice nad..4
KK SCI Jihlava2

TJ Slovan Kamenice nad Lipou D

13. kolo, Pá 9.2.2024 17:00

TJ Třebíč D5
TJ Slovan Kamenice nad..1

KK Slavoj Žirovnice B

12. kolo, Pá 2.2.2024 17:00

TJ Slovan Kamenice nad..2
KK Slavoj Žirovnice B4

TJ Slovan Kamenice nad Lipou D

10. kolo, Pá 12.1.2024 17:00

TJ Nové Město na Morav..4
TJ Slovan Kamenice nad..2

TJ Slovan Kamenice nad Lipou D

9. kolo, Pá 17.11.2023 17:00

TJ Spartak Pelhřimov G..0
TJ Slovan Kamenice nad..6

Sokol Častrov

8. kolo, Pá 10.11.2023 17:00

TJ Slovan Kamenice nad..1
Sokol Častrov5

Přehled zápasů

Zobrazit tabulku Zpět na rozpis
Kolo Domácí Výsledek Hosté Termín
1. TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 5.5:0.5 TJ Nové Město na Moravě C 15.09.2023Pátek 17:00
3. KK Slavoj Žirovnice B 5:1 TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 29.09.2023Pátek 17:00
4. TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 5:1 TJ Třebíč D 13.10.2023Pátek 17:00
5. KK SCI Jihlava 1:5 TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 20.10.2023Pátek 17:00
6. TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 6:0 TJ Slovan Kamenice nad Lipou E 27.10.2023Pátek 17:00
7. TJ Start Jihlava B 5:1 TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 03.11.2023Pátek 17:00
8. TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 1:5 Sokol Častrov 10.11.2023Pátek 17:00
9. TJ Spartak Pelhřimov G 0:6 TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 17.11.2023Pátek 17:00
10. TJ Nové Město na Moravě C 4:2 TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 12.01.2024Pátek 17:00
12. TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 2:4 KK Slavoj Žirovnice B 02.02.2024Pátek 17:00
13. TJ Třebíč D 5:1 TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 09.02.2024Pátek 17:00
14. TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 4:2 KK SCI Jihlava 16.02.2024Pátek 17:00
15. TJ Slovan Kamenice nad Lipou E 4:2 TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 23.02.2024Pátek 17:00
16. TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 5:1 TJ Start Jihlava B 01.03.2024Pátek 17:00
17. Sokol Častrov 5.5:0.5 TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 08.03.2024Pátek 17:00
18. TJ Slovan Kamenice nad Lipou D 4:2 TJ Spartak Pelhřimov G 15.03.2024Pátek 17:00

Tabulka

1. KK Slavoj Žirovnice B 16 68:28 26
2. Sokol Častrov 16 70.5:25.5 25
3. TJ Nové Město na.. 16 54:42 20
4. TJ Třebíč D 16 50.5:45.5 18
5. TJ Slovan Kamenice.. 16 51:45 16
6. TJ Start Jihlava B 16 38:58 11
7. TJ Spartak Pelhřimov G 16 34:62 11
8. KK SCI Jihlava 16 42:54 10
9. TJ Slovan Kamenice.. 16 24:72 7

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Město Kamenice nad Lipou Stránky čka Národní sportovní agentura Youtube kanál

Počet návštěv: 32196
Posledních 30 dnů: 278 | Posledních 7 dnů: 73 | Poslední den: 3

© 2024 TJ Slovan Kamenice nad Lipou | Všechna práva vyhrazena | webkamenice@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne